Merhaba Ben Serdar GÜLER. PAÜ Mezunuyum. Bilge Adam’da eğitimlerimi geliştirip profosyonel hayatın ihtiyaçları doğrultusunda kendime yazılım dünyasında yön werdim. WordPress üzerine yoğunlaştım Web Developer olarak hala yazılım dünyasındayım onun yanında Devlet kurumunda Çalışmaya devam ediyorum….

Tüm bu çalışmaların sonucunda, şu an geldiğim pozisyonda, herhangi bir sektöre bağlı olmaksızın iş dünyasının birçok alanında çok önemli tecrübeler kazandım, halen kazanmaktayım. Bu tecrübeler, işin nasıl planlanması ve/veya yapılması gerektiğine dair bir çok değerli bilgiyi içermektedir. Bu tecrübelerin getirisi olarak şu an çalıştığım firmada proje lideri ve proje yöneticiliği gibi konumlarda görev yapmaktayım. Yaptığım görevler yazılım modellerinin çıkarılmasına ve geliştirilmesine kadar önemli bir alanı kapsamaktadır.

Akademik olarak bir kariyer hedeflemesem de, oyun ve 3 boyutlu uygulamalar konusunda yüksek lisans yapmak istiyorum, umarım vaktim olur :). Matematiksel ve İstatiksel algoritmalar, yapay zeka uygulamaları, oyun ve 3 boyutlu uygulamalar özel ilgi alanıma girmektedir.

Vakit Buldukça Devam Edeceğim Yazmaya………

www.serdarguler.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir