web tasarım hizmeti

Web Tasarım Hizmeti

Markanızı veya kurumsal kimliğinizi, sattığınız ürünü internette görünür yaparak iş hacminizi büyütebilirsiniz. Değişen yenilikleri barındıran iyi bir web tasarımı ile milyonlarca kullanıcısı olan web’ ten yeni müşteriler bulabilirsiniz. Kişisel sayfalarınızla kendinizi tanıtabilir, sosyal medya uygulamaları ile takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

.

.

e-ticaret

E- Ticaret Sitesi (sanal pazar)

Sizinde internet de bir mağazanız olsun müşterileriniz 7/24 sizinle olsun… E-Ticaret siteniz ile sanal mağazanızı oluşturabilir ürünlerinizi başarıyla müşterilerinize pazarlayabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

.

.

içerik güncelleme

Web Site Güncellemesi

Mevcut web siteniz var ama içeriği size sıkıcı ve yetersiz mi kaldı? Tasarımından mı sıkıldınız? Görsel açıdan memnun etmiyor mu? Cevabınız evet ise bizimle iletişime geçerek görsel açıdan zengin, dinamik yeni bir içerikle sitenizi yeniden tasarlayalım…

Ayrıca web sitelerinin zamanla belirli bilgilerinin (adres, telefon, haberler, duyurular vs.)güncellenmesi gerekiyor. Çoğu kez basit işlemle yapılabilecek bu değişiklikler ne yazık ki çeşitli sebeplerle (teknik bilgi yetersizliği, yoğun iş temposu, zaman yetersizliği vs.) yapılamamakta ve site de eksik veya yetersiz bilgiler yer almaktadır. Bu da web sitesinin güvenirliğini ve hizmetin kalitesini azaltmaktadır. Bu sebeplerden dolayı web site güncellemelerini sizin yerinize biz yapalım.

.

.

sosyal medya

Sosyal Medya (Facebook, Twitter, Youtube, Blogger)

Günümüzde teknolojinin geliştiği ve internet ortamının sıkça kullanılmaya başlandıkça, kurumlar ve markalar artık sosyal medyanın gücünden de faydalanarak seslerini sosyal ağlardaki kullanıcılara, müşteri ve firmalara kendilerini duyurmaya çalışıyorlar. Web Sitenizin yanında sizde sosyal medya sayfası oluşturarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

.

.

alan adı tescili

Alan Adı (Domain) Hizmeti

İnternet dünyasına adım atmaya karar mı verdiniz? O zaman gelin ilk adımı beraber atalım, alan adı kaydınızı biz yapalım internet dünyasına katılın ….

.

.

hosting hizmeti

Hosting (Web Alanı Barındırma) Hizmeti

Web sitenize insanların erişmesi için site dosyalarının yüklü olduğu bilgisayarların sürekli açık ve internet erişimi güçlü olan bilgisayar olması gerekir. Bu bilgisayar özel donanımlara ve sağlam altyapıya sahip olmalıdır. Standart bir bilgisayarla bu hizmeti sağlayamazsınız. Bu profesyonel hosting hizmetini uygun fiyatlarla isterseniz size sağlayabiliriz.

.

.

sss

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz, Hakkında bilmek istediklerinizle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. (Domain nedir, Hosting nedir, Web Tasarım nedir, DNS nedir, E- Ticaret nedir, FTP nedir, Google Maps nedir, Google Analytics nedir, Nasıl bir Hosting Hizmeti Almalıyım vs.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir