sosyal

İnternet kullanıcıları artık sadece gençler değil. Ülkemizde 26 milyona yaklaşan kullanıcı sayısıyla kadın, erkek, genç, yaşlı, çocuk… Kısacası herkes artık internet kullanıyor. Artık hayatımızda “Sosyal Medya” var. Sosyal medyayı anlamak için kavramları iyi bilmek, bilmekten de öte sosyal medya platformlarını kullanmaya başlamak gerekiyor.

İnternet ve halkla ilişkileri bir araya getiren en önemli kavram olarak karşımıza “sosyal medya” çıkıyor. Sosyal medya internet kullanıcıları için sınırsız fırsatlar sunmakta. Hızla büyüyen sosyal medyada yer alarak firmanızın bulunabilirliğini arttırabilir, ürün ve hizmetlerinize ilgi duyan potansiyel müşterilerinize daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz..

Sizde Sosyal Medyanın Gücünü Kullanın

Sosyal medya denilince akla ilk gelenler facebook, twitter , youtube, linkedin vs.

Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin, Myspace ve diğer tüm sosyal paylaşım siteleri iyi kullanıldığında geniş topluluklara ve yeni müşterilere ulaşmanızı sağlar. Marka ve firmanıza uygun, takipçileriniz ve hayran sayınızı arttırmak için sosyal medya uygulamaları  geliştirirebiliriz.

Sosyal medya kullanark  web sayfanıza ziyaretçi çekebilir, müşterilerinizin hizmet ya da ürünleriniz hakkında daha detaylı bilgi almalarını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya ve Reklam

prososyalİnternet teknolojilerinin bizlere sunduğu imkânları kullanarak reklamlarınızı milyonlarca insana ulaştırabilirsiniz. Firmanız ne olursa olsun; İster küçük, ister orta veya büyük bir firma olun siz de geç olmadan sosyal medyada yer almalısınız. Çünkü sizleri bekleyen potansiyel müşterileriniz veya rakipleriniz sosyal medyayı kullanarak daha çok müşteriye ulaşabiliyorlar…

Size özel hazırlanmış Facebook duvar uygulamaları ya da Facebook zaman tüneli bennerları ile müşterilerinizi kurumsal kimliğinizle karşılamanızı sağlayabilir, kişisel resim video ve mesajlarınızı müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Google maps (haritalar) ve Google rehber ile iş yerinizin daha kolay bulunmasını sağlayabilir ve rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz…Twitter ‘ı kullanarak kısa mesajlar yoluyla ürünlerinizi ve verdiğiniz hizmetinizi müşterilerinize ayrıntılı olarak anlatabilirsiniz. Linkedin ile iş dünyasında diğer profesyonellere ulaşabilir karşılıklı iş ortaklıkları yapabilirsiniz.  Youtube, Vimeo gibi güçlü altyapısı olan video paylaşım platformlarını kullanarak tanıtım videolarınızı müşterilerinizle paylaşabilirsiniz…

Siz hala sosyal medyayı kullanmıyorsanız bizimle iletişime geçin hemen sosyal medya da yerini almanızı sağlayalım …

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir